piątek, 20 kwietnia 2012

Myslowitz sie rozpadł


Wielkie zmiany w zespole Myslovitz. Z grupą rozstał się jej wokalista Artur Rojek. Muzycy wydali właśnie oficjalne oświadczenie dotyczące zakończenia współpracy w dotychczasowym składzie.

Nie oznacza to jednak definitywnego końca naszej czołowej śląskiej formacji. Pozostali muzycy Myslovitz zamierzają kontynuować działalność pod szyldem zespołu, a jego szeregi zasili nowy wokalista.

- Wiadomo, że ta do tej decyzji dojrzewaliśmy od jakiegoś czasu - powiedział nam Przemek Myszor, gitarzysta Myslovitz, którego poprosiliśmy o komentarz.

- Już od lutego zajmujemy się składaniem zespołu od nowa, ale nie ujawnialiśmy tej informacji, bo potrzebowaliśmy czasu, by załatwić między sobą kilka "spraw rozwodowych", żeby podpisać wszystkie porozumienia, ustalić kto do czego ma prawo itp. - zdradził muzyk, którego zastaliśmy na próbie już nowego składu grupy.

Nowy członek zespołu jeszcze dzisiaj wieczorem ma zostać oficjalnie przedstawiony. Pierwszy koncert w tym składzie odbędzie się za tydzień we Wrocławiu, choć jeszcze wcześniej muzycy najprawdopodobniej zagrają otwartą „próbę generalną” w mysłowickim Miejskim Domu Kultury.

źródło: http://katowice.naszemiasto.pl

20 lat historii zespołu w dotychczasowym składzie staje sie historią..od czasu ich rewelacyjnego debiutu z 1995 pt MYSLOVITZ..i kilku świetnych płyt ktore wydali..od zawsze byli moimi idolami..wszak to nasze - Śląskie...do tego zespół z ościennego miasta :)


Myslovitz - Zgon
http://cantore.wrzuta.pl/audio/0wG7EC9V0Ho/myslowitz_-_zgon

piosenka o jakże pasującym tytule....a wiec umarł król...niech żyje król...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz